головна сцена рок / нічна сцена інді сцена
головна сцена рок / нічна сцена інді сцена
головна сцена рок / нічна сцена інді сцена

головна сцена

рок / нічна сцена

інді сцена

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

головна сцена

Тартак

19:30-20:30

Detach

17:45-18:30

Breaking Benjamin

23:40-01:00

O.Torvald

21:30-22:30

The Elephants

15:00-15:30

Roll Models

16:15-17:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

рок / нічна сцена

Карна

18:30-19:30

Христина Соловій

01:10-02:10

Dark Tranquillity

22:30-23:30

Being As An Ocean

20:30-21:20

Space Of Variations

17:00-17:45

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

інді сцена

Антоха МС

21:30-22:30

Arlett

17:45-18:30

Blooms Corda

16:15-17:00

Tik Tu

19:30-20:30

головна сцена

рок / нічна сцена

інді сцена

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

головна сцена

Enter Shikari

00:00-01:20

Vivienne Mort

16:20-17:20

Noize MC

21:50-23:00

SINOPTIK

15:00-15:30

The Qemists

20:00-21:00

Volski

18:00-19:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

03:00

04:00

рок / нічна сцена

PAIN

22:50-23:50

We Butter The Bread With Butter

21:00-22:00

Курган feat Agregat

01:30-02:30

Хамерман Знищує Віруси

03:00-04:00

Анна

19:00-20:00

1914

17:30-18:15

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

інді сцена

5 Vymir

20:45-21:35

Black Balloon

15:00-15:30

Love'n'Joy

17:20-18:00

COLAARS

19:00-19:45

головна сцена

рок / нічна сцена

інді сцена

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

головна сцена

Editors

23:40-01:00

Pianoboy

19:30-20:30

Fontaliza

15:30-16:00

The Hypnotunes

16:20-17:00

Onuka

21:30-22:30

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

рок / нічна сцена

Chelsea Grin

21:00-22:00

Miss May I

19:00-20:00

In Extremo

22:30-23:30

Septa

17:30-18:15

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

інді сцена

Женя і Катя

16:45-17:15

Рэспубліка Паліна

18:45-19:30

Sleeping Bear

17:45-18:15

Zapaska

20:40-21:20