Умови
Територія
FAQ

Умови перебування:

 • вхід на територію фестивального майданчика, наметового містечка та перебування на фестивалі лише за наявності квитка, абонемента чи ідентифікатора-браслета лише в ті дати , які вказані на квитку чи на абонементі;
 • відвідування заходу є ризиком, який бере на себе власник квитка. Організатори не несуть відповідальності за збереження вашого особистого майна, за будь-який збиток, завданий Вам внаслідок недотримання законів України, норм громадського порядку, техніки безпеки, правил пожежної безпеки, правил перебування на воді, правил заходу та інших загальноприйнятих норм поведінки;
 • з метою гарантування безпеки фестивалю організатори залишають за собою право проводити особистий огляд відвідувачів та у разі порушення правил фестивалю, не допустити відвідувачів на фестивальний майданчик, або примусити відвідувачів покинути фестиваль без відшкодування вартості квитка;
 • відвідуючи даний захід, Ви тим самим даєте свій дозвіл на всі види фото-, відео- і кінозйомок Вашої персони та публічне використання цих матеріалів організаторами;
 • Вам може бути відмовлено у вході на територію фестивалю, якщо Ви перебуваєте в стані алкогольного, або наркотичного сп’яніння;
 • вагітним, жінкам, що годують, а також особам із слабкою психікою і схильністю до епілепсії, відвідування даного заходу не рекомендується, з метою вашої безпеки;
 • у випадку особливої необхідності організатори мають право змінювати дату, час, місце проведення, а також програму фестивалю;
 • купуючи квиток на фестиваль «ЗАХІД», Ви автоматично погоджуєтесь з правилами перебування встановленими на території проведення фестивалю;
 • в разі порушення правил перебування на фестивалі, законів України, правил безпеки, пожежної безпеки, техніки безпеки, правил перебування на воді, квиток порушника анулюється без права на відкшодування;
 • у вартість квитка входить концертна програма на території фестивалю протягом дати вказаної на квитку

Заборонено:

 • перебування на території без вхідного браслету
 • проносити на територію будь-які напої та харчові продукти
 • проносити на територію будь-які скляні вироби
 • проносити на територію зброю, колюче та ріжучі предмети
 • проносити на територію вибухонебезпечні речовини, піротехніку
 • проносити наркотичні речовини
 • перебування неповнолітніх без супроводу дорослих
 • встановлення наметів поза чітко відведеними наметовими містечками
 • будь-який вид торгівлі чи рекламної діяльності без узгодження з організаторами
 • купатись в навколишніх ставках, оскільки вони немають відповідних санепідсертифікатів, не обладнані пляжами та засобами безпеки на воді
 • проявляти агресію до оточуючих
 • заборонена фото та відео зйомка виступів артистів

Фестиваль ЗАХІД 2017 відбудеться на території відпочинково-готельного комплексу Чарівна Долина в с.Родатичі, Городоцького району, Львівської області в 40 км від Львова в сторону польського кордону. Територія оточена лісом, ставками та полем. Точні географічні координати фестивалю ЗАХІД: 49°47′56″ пн. ш. 23°31′07″ сх. д.

Схема території фестивалю Захід 2017

західфесткарта

 

Територія включатиме в себе безпосередньо саму фестивальну територію з трьома сценічними майданчиками, фестивальне наметове містечко, паркінг. На території фестивалю будуть розміщені фудкорти, душі, туалети, камера схову, пункти підзарядки мобільних телефонів. Потрапити на територію фестивального майданчика можна тільки при наявності квитка на фестиваль. .

Інформація стосується фестивалю ЗАХІД 2017.

Коли і де відбудеться феcтиваль ЗАХІД 2018?

Zaxidfest відбудеться 24-26 серпня 2018 року на території відпочинкового комплексу Чарівна долина в с. Родатичі Львівської області.

Яка вартість квитка і де його можна купити?

Квитки можна придбати на цьому сайті натиснувшина кнопку - Купити квиток

УВАГА, ПОПЕРЕДЖАЄМО! У вартість квитка входить розважальна програма та забезпечення інфраструктурою фестивальнмайданчиків. Побутові умови, проживання в наметовому містечку, користування інфраструктурою наметового містечка, паркінг та додаткові послуги у вартість квитка не входять! День Незалежності- 24 серпня- вхід на територію фестивалю  до 23 години безкоштовний, але працюють всі правила відвідування, як у всі інші дні. У вартість дводенного квитка  на 25-26 серпня входить необмежена кількість входів і виходів протягом проведення фестивалю в робочі години. У вартість одноденного квитка входить одноразовий вхід на територію фестивалю протягом дня вказаного на квитку та до закінчення програми поточного дня (Одноденний квиток на 25 серпня дійсний на Нічну сцену в ніч з 25 на 26 серпня, а одноденний квиток на 26 серпня дійсний на відвідування фестивалю з 9 ранку 26 серпня).

УВАГА, ПОПЕРЕДЖАЄМО! В разі закінчення квот квитків продажі можуть закінчуватись достроково. Ми не гарантуємо наявність квитків у разі, якщо їх викуплять всі!

Способи оплати квитків:

Переглянути адреси кас та ознайомитися з графіком їх роботи можна за посиланням: Перелік кас

Замовити і забронювати квитки Ви можете

Онлайн на нашому сайтіКупити квиток

За телефонами: 093-0000-754, 066-0000-754, 097-0000-754

Ви маєте можливість забронювати квитки. Після бронювання Вам потрібно здійснити оплату протягом 3-х днів, в іншому випадку бронь буде скасована, а квитки повернуться в продаж.

При виборі типу доставки "самовивіз з каси" - Ви можете одразу, або протягом 3-х днів звернутися у будь-яке Відділення та, назвавши Ваш номер замовлення, отримати квитки. За 168 годин до початку концерту усі бронювання скасовуються!

При виборі типу доставки "доставка кур'єром" - з Вами зв'яжеться наш оператор (протягом 1-2 днів після здійснення замовлення) для підтвердження доставки. Після чого квитки будуть передані у кур'єрську службу і доставлені на адресу, яку Ви вказали.

Увага! Після відправки квитків у Ваше місто кур'єрською службою, їх потрібно отримати протягом 5-ти днів. При неотриманні квитків - вони повертаються назад, замовлення скасовується.

Вартість доставки на відділення Нової пошти по Україні - від 25 грн + 2% від вартості замовлення.

Вартість кур'єрської доставки на вказану адресу по Україні - від 40 грн + 2% від вартості замовлення.

Вартість кур'єрської доставки по Києву - 25 грн

Оплатити квитки можна готівкою, або ж онлайн на сайті через сервіс онлайн оплати.

Зверніть увагу, що при оплаті квитків онлайн - стягується комісія за проведення платежу згідно тарифів платіжної системи.

При цьому вартість доставки в цю суму не враховано і оплачується додатково при отриманні квитків (при виборі типу доставки - "доставка кур’єром" чи "на склад Нової пошти")

У разі придбання квитків юридичною особою, оплата здійснюється відповідно до рахунку, на розрахунковий рахунок, вказаний у рахунку.

Для отримання квитків, попередньо оплачених на сайті, покупець зобов'язаний пред'явити касиру паспорт громадянина України або інший документ, який підтверджує особу власника квитка

 • УВАГА!!! Обовязково роздрукуйте Ваші електронні квитки на будь-якому принтері і пред'явіть на вході на фестиваль для сканування. Пам'ятайте - не роздрукувавши квиток Ви створюєте довгу чергу, яку ніхто не любить, Ваш квиток буде скануватись в останній момент!

Чи будуть квитки продаватись на місці і чи будуть одноденні квитки?

На вході на фестиваль будуть продаватись квитки по ціні, вищій на 40-60% від ціни попереднього продажу. Одноденні квитки можна придбати на сайті фестивалю, так само як і триденні.

Абонемент ФЕСТИВАЛЬНОГО НАМЕТОВОГО МІСТЕЧКА дійсний лише при наявності квитка на фестиваль.

Увага! не купуйте квитки з рук, ми не можемо гарантувати справжність, відповідність, квитків куплених з рук. Не наражайте себе на небезпеку платити двічі!

Де відбудеться фестиваль ЗАХІД 2018?

Фестиваль ЗАХІД 2018 відбудеться на території готельно-відпочинкового комплексу Чарівна долина, с. Родатичі, Городоцького району, Львівської області, Україна. Навколо - ліс, ставки, поле. Вся територія буде загороджена та під охороною.

Як добратися?

До Львова

як кому зручно - поїздом, автомобілем, літаком, автостопом і тд. Трансфери з різних міст України автобусами : ТУТ

Зі Львова

Автомобілем

- доїхати до фестивалю можна автострадою М11.

Автобусом

- з 24.08 від Головного залізничного вокзалу Львова постійно курсуватимуть фестивальні автобуси.Ми пропонуємо проїзд на фестиваль ZaxidFest в комфортабельних автобусах з кондиціонером (50 місць). Автобуси відправляються по наповненню з парковки біля залізничного вокзалу(Знаходиться за 150 метрів по праву сторону при виході з Головного входу Залізничного вокзалу .

Детальна інформація стосовно трансферів зі Львова та графік : ТУТ

Електричкою

- можна доїхати електричками з Приміського вокзалу ст. Львів. Через станції Львів-Родатичі прямують електропоїзди ЛЬВІВ-МОСТИСЬКА ІІ (через Рудне, Мшана, Затока, Городок) та ЛЬВІВ-СУДОВА ВИШНЯ. Детальний розклад можна дізнатись на сайті Укрзалізниці.

Коли починають пускати на фестивальну територію?

Головний ВХІД на фестиваль працює з 9:00 до 02:00. На вихід ворота працюватимуть цілодобово.

24 серпня Головні ворота (Main Gate) працюють на вхід з 09:00. Вихід працює цілодобово. Вхід до сцен (Stage Gate) працюватиме 25-26 серпня так:

Головна

з 13:00- 01:00.

Інді сцена

з 13:00 до 23:00.

Рок + Нічна

з 13:00 до 5:00.

Дія одноденного квитка протягом одного концертного дня, в час дії Входу до сцен (Stage gate) з 13:00 до 5:00

Концертна програма почнеться 24 серпня орієнтовно з 15 години.

Як буде відбуватись пропуск на територію ?

Кожен квиток має свій унікальний штрихкод, який ми обовязково маємо у власній базі данних. На вході волонтери сканують Ваш квиток і звіряють його з нашою базою данних. Далі вони обмінюють квиток на вхідний браслет, який дає Вам право входу на фестивальну територію. При отриманні браслета відвідувач погоджується з встановленими на фестивальній території правилами. Ви повині не знімати браслет увесь час протягом строку його дії. Наявність та відповідність браслета буде перевірятись охороною. Знявши браслет, відвідувач втрачає право та можливість знаходитись на території фестивалю. Браслет вважається дійсним , якщо при огляді він вдягнутий на зап'ясток та не пошкоджений.

Увага! Пошкоджені браслети вважаються недісними і не підлягають заміні!

Двохденний браслет дає право багаторазового входу-виходу.

Одноденний браслет дає право одноразового входу.

УВАГА!!! Ні в якому разі не публікуйте в інтернеті та не передавайте копію чи фото свого квитка! При скануванні квитка на вході штрихкод викреслюється з бази данних, отримати по ньому другий раз браслет Ви не зможете! Тому, якщо хтось скористається Вашим кодом до Вас, Ви вже не зможете отримати браслет, оскільки цей код вже буде недійсним! Увага - не купуйте квитки з рук!

Де жити на фестивалі?

Проживання на фестивалі тільки на території ФЕСТИВАЛЬНОГО НАМЕТОВОГО МІСТЕЧКА- нагадуємо, ПОПЕРЕДЖАЄМО, що це ПОЛЬОВІ УМОВИ, тому для тих, хто звик до домашнього комфорту, буде складно без всіх благ цивілізації. Тому Ви можете жити в місті в готелях і приїжджати кожного дня на фестиваль. На території фестивалю розміщати намети можна лише на території Фестивального наметового містечка. У всіх інших місцях на території фестивалю заборонено розміщення наметів!

Фестиваль Захід не займається розселенням відвідувачів, а тільки надає в користування інфраструктуру Фестивального Наметового Містечка.

У фестивальному наметовому містечку буде можливість жити, як у власному наметі, так і взяти намети на прокат. Вхід до Фестивального Наметового Містечка ОКРЕМИЙ від Головного входу та окремо від Входу до сцен. Платне наметове - це ділянка, на якій пропонується розміщати намети, тобто це додаткова платна послуга, яку пропонують як альтернативу.

Переваги Фестивального Наметового Містечка -

Периметр під охороною

Заздалегідь для кожного абонементу заготовлюються дрова

Велика кількість додаткових туалетів і душів

Організоване постачання питної води

Освітлення

Пункти підзарядки

Окремі точки харчування з столиками та стільцями

Медпункт

Увага! Кількість абонементів обмежена! Якщо Ви попередньо не зарезервували/придбали абонемент, потрапити на територію Фестивального Наметового Містечка Вам не вдасться.

У вартість абонементу в Фестивальне наметове містечко входить:

 • багаторазовий вхід-вихід на територію Фестивального наметового містечка;
 • безкоштовне користування туалетами , душами, зарядними пунктами на території Фестивального наметовгого містечка;
 • можливість набирати питну воду з бочок розміщених на території Фестивального наметового містечка;
 • отримати 1 (одну) в'язку дрів, яку Вам обміняють на спеціальний талон, який Вам видадуть на вході на фестиваль при отриманні браслета в Фестивальне наметове. Дрова понад одну вязку, яка входить в абонемент, платні;
 • розміщення намету на території Фестивального наметового містечка.

УВАГА! Паркінг, футбольний, волейбольний майданчики, тенісний корт, мотузковий парк, дитячий майданчик, мінігольф, харчування, проїзд до/з території фестивалю, вхідний квиток на фестиваль, дрова понад одну в'язку, у вартість абонементу в Фестивальне наметове містечко не входять! Це додаткові платні послуги.

УВАГА! У вартість абонементу в Фестивальне наметове містечко не входить оренда намету, намет варто брати свій, або, попередньо забронювавши, взяти в оренду в місцях прокатів наметів у місті , або завчасно забронювати в пропонованих місцях оренди.

Оренда наметів

УВАГА! На території фестивалю , тобто на фестивальному майданчику, всі послуги крім туалету - платні. На території фестивального майданчику буде можливість скористатись платними душами, придбати дрова, придбати питну воду з бочок , або в пляшках за доступними цінами.

Нагадуємо, що оргкомітет не несе відповідальності за будь де ( в тому числі в платному наметовому, паркінгу, на фестивальних майданчиках) залишені речі без нагляду.

Ставки біля проведення фестивалю в приватній оренді, тому попереджаємо, купатись заборонено, оскільки водойми не мають відповідних сертифікатів та дозволів, не обладнанні пляжами та засобами безпеки на воді. Памятайте за безпеку на воді!

УВАГА! Організатори не несуть відповідальності за залишені без нагляду цінні речі. Біля Головного Входу працюватиме платна камера схову.

Також Ви можете проживати в готелях чи хостелах Львова, Городка- місце проживання Ви обираєте самі, виходячи з власних смаків, потреб та ширини гаманця.

На території фестивалю постійно знаходиться карета швидкої допомоги, організовано 2 медпункти, чергують наряди поліції, чергує бригада МНС, працюють охоронці , до яких Ви можете звернутись в разі виникнення проблем зі здоровям чи з безпекою. Якщо Ви помітите залишені без нагляду пакети, клунки, предмети, чи підозрілих осіб , прохання негайно повідомити поліцію!

З якого віку пропускають на фестиваль?

Якщо Вам ще нема 18 років, Вам заборонено відвідувати фестиваль без супроводу батьків, на вході необхідно предявити документ дитини та одного з батьків. Для батьків, які їдуть з дітьми- квиток є обовязковим для проходу на територію фестивалю, як для дорослих так і для дітей від 12 років. З метою безпеки ми не радимо відвідувати фестиваль з дітьми до 12 років.

Коли почнуть запускати людей на територію фестивалю?

Вхід відкриється 24 серпня з 9 години. Концертні майданчики відкриватимуться кожного дня орієнтовно з 13:00.

Що їсти/пити на фестивалі?

На фестивальному майданчику майже цілодобово працюватимуть точки харчування з різноманітними готовими стравами на будь-який смак та гаманець. В Фестивальне наметове містечко дозволено проносити власні харчові продукти та напої в розумних (не комерціних- пляшка на особу) межах (не в скляній тарі- скляна тара на вході буде вилучатись!). В Фестивальне наметове містечко, як і на територію фестивальних майданчиків, заборонено проносити напої в скляній тарі. Увага! На територію концертних майданчиків через Головний вхід заборонено проносити будь-які харчові продукти та напої.

На території фестивалю буде продаватись бутильована та розливна питна вода за доступними цінами!

Продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років не здійснюється! На території фестивалю діють закони України.

Що заборонено проносити на територію фестивального майданчика?

 • будь-які напої
 • будь-які харчові продукти
 • скляну тару та вироби зі скла
 • наркотичні речовини
 • зброю, предмети , які можуть бути використані як зброя, колючі та ріжучі предмети
 • вибухонебезпечні речовини
 • піротехніку
 • великі(туристичні рюкзаки), туристичне обладнання, великі сумки

Що заборонено проносити на територію Фестивального наметового містечка?

 • напої в скляній тарі та вироби зі скла(понад 1 літр алкоголю на особу заборонено до проносу)
 • наркотичні речовини
 • зброю, предмети , які можуть бути використані як зброя, колючі та ріжучі предмети (розкладні ножі, у яких довжина леза не перевищує 8см,саперні лопатки, газові горілки та туристичне обладнання для власних побутових потреб можна проносити)
 • вибухонебезпечні речовини

Що варто взяти з собою їдучи на фестиваль ЗАХІД?

 • фестиваль «ЗАХІД» – подія платна, тому в першу чергу потрібно взяти з собою квиток
 • якщо Ви плануєте проживати в наметовому містечку – варто взяти намет, спальні мішки та каремати
 • варто мати з собою теплий одяг, бо ночі бувають холодними, та змінний одяг на випадок негоди
 • при собі варто мати гроші в міру своїх потреб
 • уночі при собі добре мати ліхтарик
 • при собі варто мати документ посвідчуючий вашу особу, або його копію
 • вологі та прості серветки
 • запас питної води, на всякий випадок
 • особисті засоби гігієни
 • алергетикам , людям з хронічними хворобами - ліки

Правила перебування на території фестивалю ЗАХІД.

 • вхід на територію фестивального майданчика,фестивального наметового містечка та перебування на фестивалі лише за наявності квитка чи ідентифікатора(браслета);
 • купуючи квиток на фестиваль «ЗАХІД», Ви автоматично погоджуєтесь з правилами перебування встановленими на території проведення фестивалю;
 • відвідування заходу є ризиком, який бере на себе власник квитка. Організатори не несуть відповідальності за збереження вашого особистого майна, за будь-який збиток, завданий Вам внаслідок недотримання законів України, норм громадського порядку, техніки безпеки, правил пожежної безпеки, правил перебування на воді, правил заходу та інших загальноприйнятих норм поведінки;
 • з метою гарантування безпеки фестивалю організатори залишають за собою право проводити особистий огляд відвідувачів та у разі порушення правил фестивалю, не допустити відвідувачів на фестивальний майданчик, або примусити відвідувачів покинути фестиваль без відшкодування вартості квитка;
 • відвідуючи даний захід, Ви тим самим даєте свій дозвіл на всі види фото-, відео- і кінозйомок Вашої персони та публічне використання цих матеріалів організаторами;
 • Вам може бути відмовлено у вході, якщо Ви перебуваєте в стані алкогольного, або наркотичного сп’яніння;
 • вагітним, жінкам, що годують, а також особам із слабкою психікою і схильністю до епілепсії, відвідування даного заходу не рекомендується з метою вашої безпеки;
 • у випадку особливої необхідності організатори мають право змінювати дату, час, місце проведення, а також програму фестивалю.
 • в разі порушення законів України, правил перебування на фестивалі, правил безпеки, пожежної безпеки, техніки безпеки, правил перебування на воді, квиток порушника анулюється
Заборонено:
 • перебування на території без квитка (вхідного браслету)
 • перебування неповнолітніх без супроводу дорослих
 • встановлення наметів поза чітко відведеним Фестивальним наметовим містечком
 • будь-який вид торгівлі чи рекламної діяльності без узгодження з організаторами
 • купатись в навколишніх ставках
 • проявляти агресію до оточуючих

Чи заборонена фото та відеозйомка?

Заборонено фотографувати та фільмувати виступи артистів без спеціального дозволу.

Що входить в ціну дводенного квитка?

У вартість дводенного квитка входить:

 • Необмежений доступ до Майданчика Фестивалю Захід протягом трьох фестивальних, в робочі години ВОРІТ ФЕСТИВАЛЮ;.
 • Концертна програма на території фестивальних майданчиків протягом трьох фестивальних днів.

Що входить в ціну одноденного квитка?

 • Одноразовий доступ до Майданчика Фестивалю Захід, в день вказаної дати на квитку
 • Концертна програма протягом одного фестивального дня вказаної дати на квитку