Відвідувачам | Zaxidfest Відвідувачам – Zaxidfest

Відвідувачам

1. Коли, де та що треба знати

Фестиваль Zaxidfest відбудеться 27-29 серпня 2021 року у Львівській області, село Родатичі, відпочинковий комплекс “Чарівна долина”.

2. Коли почнеться концертна програма?

Концертна програма 27.08.2021 почнеться з 15:00. Всі правила фестивалю діятимуть усі дні фестивалю.

3. Як працює Вхід на фестиваль?

Головний ВХІД на фестиваль працює з 13:00 до 01:00. На вихід ворота працюватимуть цілодобово.
27 серпня Головні ворота (Main Gate) працюють на вхід з 12:00. Вихід працює цілодобово.

4. Обмеження через пандемію Covid-19

У зв’язку з епідемією Covid-19 на фестивалі Zaxidfest  будуть діяти карантинні обмеження.

На вході на фестиваль буде здійснюватися температурний контроль.

Ми просимо дотримуватись соціальної дистанції, користуватись антисептиками та мити руки!

5. Квитки

Купити квитки онлайн: https://gastroli.ua/tickets/zaxidfest/buy 
Купити фізичні квитки у касі: https://gastroli.ua/network

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО КВИТОК ПРИДБАНИЙ В ФЕСТИВАЛЬНЕ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО НЕ ДАЄ ПРАВА ВІДВІДУВАТИ ТЕРИТОРІЮ ФЕСТИВАЛЮ!

Способи оплати, бронювання, а також способи доставки квитків – за посиланням https://gastroli.ua/
Зверніть увагу, що при оплаті квитків онлайн стягується комісія за проведення платежу згідно з тарифами платіжної системи.
При цьому вартість доставки в цю суму не враховано, вона оплачується додатково при отриманні квитків (при виборі типу доставки – “доставка кур’єром” чи “на склад Нової пошти”)

6. Що входить/не входить у вартість квитка?

Розважальна програма та користування інфраструктурою фестивальних майданчиків.
У вартість квитка НЕ ВХОДИТЬ: побутові умови, проживання в наметовому містечку, користування інфраструктурою наметового містечка, паркінг та додаткові послуги (такі як міні-гольф, корти, футбольне поле, атракціони, харчування, напої тощо).
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО КВИТОК ПРИДБАНИЙ В ФЕСТИВАЛЬНЕ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО НЕ ДАЄ ПРАВА ВІДВІДУВАТИ ТЕРИТОРІЮ ФЕСТИВАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА! 
Просимо зауважити, що квитки на фестиваль не можуть бути використані як нагорода для конкурсів, у маркетингових, медіа чи рекламних кампаніях комерційного чи некомерційного спрямування без попереднього письмового погодження з оргкомітетом фестивалю.

7. Чи продаватимуть квитки на вході під час фестивалю?

На вході на фестиваль будуть продаватись квитки по ціні, вищій на 40-60% від ціни попереднього продажу. Проте ми не гарантуємо наявність квитків у разі, якщо їх викуплять. Оскільки кількість квитків обмеженна, придбути квитки завчасно https://gastroli.ua/tickets/zaxidfest/buy
УВАГА!
Абонемент ФЕСТИВАЛЬНОГО НАМЕТОВОГО МІСТЕЧКА дійсний лише при наявності квитка на фестиваль. Абонемент в наметове містечко не дає права відвідування фестивального майданчика.

8. Чи потрібно друкувати електронні квитки/абонементи?

Не бов’язково! Ви можете роздрукувати Ваші електронні квитки на будь-якому принтері і покажіть на вході на фестиваль для сканування. Ви можете також просканувати квиток з Вашого девайсу.
Ніхто не любить довгих черг, а процес сканування на девайсах може затягнутися, якщо у вас недостатньо світлий чи пошкоджений екран.
Обережно!
УВАГА! Ніколи не виставляйте фото свого квитка онлайн. Шахраї можуть скопіювати штрих-код квитка та використати його ДО ТОГО, як це зробите ви. Фестиваль за такі випадки відповідальності не несе та не зможе в жодному разі допомогти, тому пильнуйте.
УВАГА 2! Не купуйте квитки з рук. Офіційні ресурси, де ви можете придбати квиток на фестиваль, є вказані на сайті. У фестивалю немає жодних інших представників, які мають дозвіл на торгівлю квитками чи абонементами, тож якщо ви придбали квитки з рук, ми не можемо гарантувати, що це не підробка і що буде дійсним штрих-код на ньому.

9. Як працює Головний вхід на фестиваль?

Головний ВХІД на фестиваль працює з 27 серпня 2021 року з 10:00!
Процедура входу
На вході працівники фестивалю сканують Ваш роздрукований квиток і звіряють його з нашою базою даних (кожен квиток має свій унікальний штрих-код). Далі вони обмінюють квиток на вхідний браслет, який дає Вам право входу на фестивальну територію. Браслети на зап’ястя одягають волонтери. Будь ласка, контролюйте процес затягування стрічки, аби браслет не перетискав вам руку, адже поміняти цей браслет на інший буде неможливо.
Отримуючи браслет, ви погоджуєтеся зі встановленими на фестивальній території правилами

10. Чи можу я зняти браслет під час фестивалю?

НЕ ЗНІМАЙТЕ браслет протягом всього фестивалю, він повинен бути у вас на руці. Знявши браслет, ви втрачаєте право та можливість знаходитись на території фестивалю.
Наявність та відповідність браслета перевіряє охорона щоразу, як ви входите до сцен чи на територію наметового. Браслет вважається дійсним, якщо при огляді він одягнутий на зап’ястя та непошкоджений.

11. З якого віку пропускають на фестиваль?

Якщо Вам ще немає 18 років, ви не можете потрапити на фестиваль без супроводу батьків. Якщо ви приїхали з супроводжуючим, на вході необхідно пред’явити документи дитини та одного з батьків. Для батьків, які їдуть з дітьми, квиток є обов’язковим для того, аби потрапити на територію фестивалю. Вхід для дітей від 12 років (включно) також платний. Батькам необхідно мати документи на дитину. З метою безпеки ми не радимо відвідувати фестиваль з дітьми до 12 років.

12. Де жити

Наметове містечко
Абонемент у наметове містечко купити тут: https://gastroli.ua/tickets/zaxidfest/buy
Абонемент у наметове містечко дійсний лише при наявності квитка на фестиваль. 1 людина – 1 абонемент.
УВАГА! Поселення у наметове містечко почнеться 26.08 з 12:00.
Цього року абонементи у продажу: чотириденні та триденні. Чотириденні – 26-29 серпня діють на всі три дні фестивалю та на нульовий день перед фестивалем. Триденні – 27-29 серпня діють на всі дні фестивалю НЕ включаючи нульового дня.
Кількість абонементів обмежена. Якщо Ви не придбали завчасно абонемент, потрапити на територію Фестивального Наметового Містечка Вам не вдасться.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО КВИТОК ПРИДБАНИЙ В ФЕСТИВАЛЬНЕ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО НЕ ДАЄ ПРАВА ВІДВІДУВАТИ ТЕРИТОРІЮ ФЕСТИВАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА! 
Готелі
Якщо ви не бажаєте жити в, то можете вибрати будь-який з готелів, розташованих у Львові через спеціальні сервіси: booking.com. Також спробуйте Airbnb i Couchsurfing.

14. Абонемент “Наметове містечко”

Абонемент у наметове містечко купити тут: https://gastroli.ua/tickets/zaxidfest/buy
Абонемент у наметове містечко дійсний лише при наявності квитка на фестиваль. 1 людина – 1 абонемент.
Входить:

Не входить:
Паркінг, футбольний, волейбольний майданчики, тенісний корт, мотузковий парк, дитячий майданчик, харчування, проїзд до/з території фестивалю, вхідний квиток на фестиваль, дрова понад одну в’язку. Це додаткові платні послуги.
+ НЕ ВХОДИТЬ: оренда намету, намет варто брати свій /забронювати у місцях прокатів (http://karimat.com/zahidfest-rent-2019/  наметів у Львові/у своєму місті чи у запропонованих місцях оренди.)
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО КВИТОК ПРИДБАНИЙ В ФЕСТИВАЛЬШЕ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧНО НЕ ДАЄ ПРАВА ВІДВІДУВАТИ ТЕРИТОРІЮ ФЕСТИВАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА! 
Поселення у фестивальне наметове містечко почнеться 26.08 з 12:00.
Вхід у фестивальне наметове – це окремий вхід, що знаходиться відразу ж справа від Головного Входу на фестиваль. Працівники фестивалю просканують Ваш роздрукований абонемент і звірять його з нашою базою даних (кожен квиток має свій унікальний штрих-код). Далі вони обміняють абонемент на браслет, який дає Вам право проживання на території фестивального наметового та користування його інфраструктурою (туалет, душі, пункти зарядки гаджетів тощо). Також з цим браслетом ви можете отримати одну в’язку дров безкоштовно – у коменданта Фестивального наметового.
Браслети на зап’ястя одягають волонтери. Будь ласка, контролюйте процес затягування стрічки, аби браслет не перетискав вам руку, адже поміняти цей браслет на інший буде неможливо.
Вхід у фестивальне наметове містечко працюватиме починаючи з четверга 26.08.2021 з 12:00.
Вся інфраструктура (вода, душі, туалети, наметове, парковка, фудкорти фестивалю тощо) працюватиме ЛИШЕ з 26.08 з 12:00.

15. Абонемент “Наметове + Паркінг”

Пропуск та поселення власників абонементів “Наметове + Паркінг” почнеться 26.08 з 12:00.
Цього року абонементи у продажу: чотириденні та триденні. Чотириденні – 26-29 серпня; триденні – 27-29 серппня. В’їзд на територію паркінгу багаторазовий.
Що ВХОДИТЬ/не входить у вартість абонементу “Наметове + паркінг”
Входить:

НЕ ВХОДИТЬ:
Футбольний, волейбольний майданчики, тенісний корт, мотузковий парк, дитячий майданчик, харчування, проїзд до/з території фестивалю, вхідний квиток на фестиваль, дрова понад одну в’язку. Це додаткові платні послуги.
Що НЕ ВХОДИТЬ: оренда намету, намет варто брати свій /забронювати у місцях прокатів наметів у місті чи у запропонованих місцях оренди.
Абонемент “Наметове + паркінг”: як заїхати?
Власники абонементу “Наметове + паркінг” заїжджатимуть на фестиваль через окремий в’їзд на сусідній базі відпочинку Сокіл.
КАРТА
В’їзд власникам абонементів “Наметове+паркінг” через табір Сокіл.
Прямуючи по трасі М11, проїдьте поворот на фестиваль і через 500 метрів поверніть вліво (це наступний поворот за в’їздом на фестиваль).
На повороті у базу “Сокіл” будуть наші паркувальники, які розкажуть детальніше, як доїхати до парковки, якщо ви заблудитесь 😉
На в’їзді у базу “Сокіл” працівники фестивалю сканують Ваш роздрукований абонемент і звіряють його з нашою базою даних. Далі вони обмінюють його на браслет, який дає Вам право проживання території наметового містечка, а також паркувальний талон для авто, який потрібно зберігати на видному місці (під лобовим склом) під час перебування вашого авто на паркінгу.
Браслети на зап’ястя одягають волонтери. Будь ласка, контролюйте процес затягування стрічки, аби браслет не перетискав вам руку, адже поміняти цей браслет на інший буде неможливо.
Аби обміняти вхідний квиток на браслет, вам потрібно прийти до Головних Воріт фестивалю.
Мені треба висадити пасажирів?
Ні, пасажирів, які їдуть з вами та мають вхідні квитки і абонементи в наметове, не потрібно висаджувати окремо. Ви можете разом пройти контроль та поміняти ваші роздруковані абонементи на браслети. Прямуйте на турбазу СОКІЛ у Родатичах – вона знаходиться за наступним поворотом наліво після повороту на фестиваль по трасі М11 на захід. Там волонтери зустрінуть вас.

16. Чи можу я поселитися у наметове на день/два раніше, наприклад, 26.08.2021?

Так, ви зможете потрапити на територію фестивального наметового містечка 26 серпня, але не раніше. Для цього вам потрібно придбати абонемент в фестивальне наметове містечко на 26-29 серпня.

17. Що заборонено на території фестивального наметового містечка?

18. Як доїхати на авто

Вам потрібна автострада М11. Пункт призначення – село Родатичі, база відпочинку “Чарівна Долина”. Виїхати зі Львова можна по вулиці Городоцькій на кільці третій з’їзд у напрямку Перемишль-Городок на трасу М11 та прямувати на захід. Ця автострада веде до україно-польського кордону пункт “Шегині – Медика”.
Якщо ви їдете від Стрийського автовокзалу (чи вулиці Стрийської), вам потрібно виїхати на Кільцеву дорогу Е40 біля Кінг Кроса через перший з’їзд, та проїхавши майже 12 км, повернути по кільцю ліворуч через третій з’їзд на трасу М11.
Коли ви заїдете у Родатичі, прямуйте далі по М11 до біґборду “Чарівна долина”.
Скористайтесь Google Maps. GPS координати фестивалю ZaxidFest: 49.785884, 23.498173

19. Як доїхати електричками

До фестивалю можна доїхати електричками з Приміського вокзалу ст. Львів.
Розклад руху приміських потягів станом на 1 червня 2020 року, актуальний розклад рекомендуємо перевіряти за посиланням http://railway.lviv.ua/schedule/suburban/

Поїзд №6109 Львів – Мостиська-2 9:00 Львів – 10:09 Родатичі

Поїзд №6119 Львів – Мостиська-2 20:50 Львів – 21:59 Родатичі

Як дійти з залізничного вокзалу Родатичі до фестивалю?
Ви вийшли на залізничному вокзалі Родатичі. Далі потрібно пройти в напрямку руху електрички 400 метрів вздовж траси, дійти до біґборду “Чарівна долина” і повернути наліво – це буде лісова дорога. Декілька сот метрів- і ви біля Головних воріт фестивалю.

20. Фестивальні автобуси

Інформація про фестивальні автобуси буде розміщена згодом.

21. Паркінг

Загальний паркінг
Загальна парковка знаходиться на протилежній стороні дороги від повороту на “Чарівну Долину”. Запаркувавшись, потрібно перейти дорогу М11 та прямувати лісовою дорогою 500 м. до Головних Воріт фестивалю. Просимо зауважити, що ця автопарковка є безплатною та не охороняється. За цінні речі, залишені в авто, організатори фестивалю відповідальності не несуть
Наметове + паркінг
Якщо ви хочете припаркуватися поблизу наметового, вам потрібно придбати абонемент “Наметове + паркінг” завчасно: https://gastroli.ua/tickets/zaxidfest/buy
Кількість абонементів обмежена.
Біля головних воріт фестивалю паркування транспортних засобі НЕ МОЖЛИВЕ та заборонене. Якщо у вас немає абонементу “Наметове та парковка”, скористайтеся загальною парковкою, що знаходиться на трасі М11.

Також ви можете придбати паркомісце на базі “Сокіл” без наметового містечка – https://gastroli.ua/tickets/zaxidfest/buy

22. Інфраструктура Наметового

Біотуалети
Польові душі
Пункт продажу дрів
Вода
Технічна вода
Камери схову
Пункти підзарядки
Екстрені служби
Медпункт
Інформаційний пункт
Чи є медпункти на території фестивалю?
На території фестивалю постійно знаходиться карета швидкої допомоги, організовано 2 медпункти, чергують наряди поліції, чергує бригада МНС, працюють охоронці та волонтери, до яких Ви можете звернутись в разі виникнення проблем зі здоров’ям чи з безпекою. Якщо Ви помітите залишені без нагляду пакети, клунки, предмети, чи підозрілих осіб, прохання негайно повідомити поліцію!
А польові душі платні?
Якщо ви мешканець Фестивального наметового, на його території користування душами безкоштовне. А ще на території фестивалю будуть окремі платні польові душі. Якщо ви гість фестивалю та не проживаєте у наметовому, ви можете скористатися цією послугою за додаткову помірну плату.

23. Як працює камера схову на фестивалі?

На територію фестивалю буде окрема платна послуга – камера схову. Розташування – біля Головних воріт фестивалю.
Графік роботи: 26.08-29.08 8:00 – 00:00. І 30.08 з 8:00 до 12:00 (дня).
Оплата одноразова при здачі, залежить від розміру сумки.

24. Чи є на території фестивалю банкомат?

Оскільки фестиваль – польовий, це означає, що в інфраструктурі території НЕ БУДЕ банкоматів , а також НЕ БУДЕ обмінних пунктів. Будь ласка, врахуйте цей нюанс під час своєї підготовки до фестивалю. Беріть з собою готівку. Найближчі банкомати знаходяться у смт. Городок, що 12 км від території фестивалю.
На фестивалі можна буде розрахуватись платіжною карткою, але радимо взяти із собою також готівку.

25. Що їсти та пити на фестивалі?

У різних зонах фестивалю діятимуть “ресторанчики під відкритим небом” – фудкорти. Вони розташовуватимуться у розважальній зоні, у фестивальному наметовому, а також в зонах біля Головної та Рок сцен.
Чи можу я купити воду на фестивалі?
Бутильована питна вода на фестивалі продаватиметься у більшості торгових точок за помірними цінами.
Чи буде у вас вегетаріанська кухня?
Фудкорти зазвичай пропонують страви без м’яса, наприклад, овочі гриль. Проте спеціалізовані продукти харчування (вегетаріанської кухні) краще взяти з собою.

26. Я загубив свої речі на фестивалі. Що робити?

Ми знаємо, що під час фестивалю речі набувають магічних властивостей губитися.
Ми віримо у порядність наших відвідувачів – зазвичай вони приносять знайдені речі, а ведучі роблять відповідні оголошення протягом концертної програми.
Цього року на фестивалі діятиме Пункт знайдених речей Lost & found. Сюди ви можете принести всі знайдені речі, аби їх могли знайти власники. Також сюди ви можете звернутися, якщо загубили річ під час фестивалю.
Просимо вас бути уважними та пильнувати свої речі! У разі необхідності ви можете скористатися камерою схову.
Після закінчення фестивалю ви зможете подати запит про загублену річ. Якщо вона буде у Пункті, ми зможемо вислати Вам її Новою Поштою (за ваш рахунок).

27. Чи заборонена фото та відеозйомка?

Ох, ми розуміємо, як хочеться ділитися враженнями з друзями під час фесту! Фотографуватися у нас можна – ми тільки раді!
Проте, якщо ви хочете знімати на професійну фото чи відеотехніку – для цього вам буде необхідний спеціальний дозвіл (акредитація)
Особам, які проносять на територію фестивалю професійне обладнання для фото та відеозйомки, а також для трансляції чи лайв-стріму БЕЗ ВІДПОВІДНОГО ДОЗВОЛУ (акредитації) буде відмовлено у вході на територію фестивалю.
Чи можна знімати на телефон?
Ви можете робити фото та відео на території фестивалю з допомогою ж любительської техніки, що використовується виключно в особистих цілях.
Тобто смартфони, мильниці, камери GoPro – ОК.
Відеокамери, техніка зі змінною оптикою – неОК.
Увага! Будь-яке комерційне використання фото та відео, зроблених на території фестивалю, заборонене.
Чи можна знімати на професійну камеру?
Ви не можете знімати на професійну фото чи відеотехніку, якщо ви не акредитований фотограф, відеограф чи журналіст. Якщо ви фотограф/відеограф та хочете знімати на професійну техніку, вам необхідно отримати спеціальний дозвіл, подавши заявку на акредитацію. Подача заявки не означає отримання акредитації.
Чи дозволені дрони на території фестивалю?
Ви не можете пронести на територію фестивалю дрон (квадрокоптер). Зйомка з дронів заборонена на території фестивалю.
Деякі артисти можуть заборонити фото та відеозйомку своїх виступів, саундчеків тощо. Про це буде повідомлена охорона фестивалю.
Що таке професійна фототехніка?
Професійною фототехнікою є камери чи інші гаджети зі змінною оптикою. Всі спірні питання, обговорюються окремо.

28. Правила перебування на фестивалі

Дозволимо собі нагадати, що цей фестиваль не є громадським місцем, а приватною подією, тому на його території діють встановлені організаторами правила, за розуміння яких ми Вам дякуємо.

29. Чи можна купатися на території фестивалю?

Ставки біля проведення фестивалю в приватній оренді, тому попереджаємо, купатись заборонено, оскільки водойми не мають відповідних сертифікатів та дозволів, не обладнанні пляжами та засобами безпеки на воді. Пам’ятайте за безпеку на воді!

30. На територію фестивального майданчика заборонено проносити:

31. Що варто взяти з собою? Рекомендації

32. Акредитація

Цьогоріч акредитація фотографів та відеоографів відбуватися не буде.
Я – фотограф, який їде з артистом, який виступає на фестивалі. Мені потрібна акредитація?
Якщо ви їдете як член команди артиста-учасника фестивалю та плануєте знімати тільки виступ свого гурту, акредитація вам не потрібна. Всі бейджі і браслети надасть менеджер гурту.