facebookpageview День 2 музичного фестивалю | Родатичі, біля Львова | Zaxidfest

Саме час відвідати другий день фестивалю "ЗахідФест"

Cropped
Cropped

Фестиваль поблизу
Львова

Лише 30 кілометрів, щоб пофестивалити!

- Біля фестивалю знаходиться безкоштовний паркінг, контрольований паркувальниками фестивалю.

- Величезна кількість фудкортів на будь-який смак.

- Різноманітні атракції: скеледром, повітряна подушка, блоб (надувний трамплін), каякінг/САП-дошки.

- Активності для малечі на Новій сцені! Багацько музики, інтерактиви та виступи бендів MUZcool.

- Вхід з тваринами можливий. Бери необхідні для свого улюблениця речі (мисочка для води/їжі, повідок, намордник, іграшки, etc) і go підспівувати! Але! Просимо звернути увагу, що це все ж таки фестиваль, з гучною музикою, світловими ефектами та великою кількістю людей. Якщо ви не впевнені у поведінці вашого улюбленця в такій компанії, то не варто ризикувати психікою тваринки.

Фестиваль на Карті

Громадський транспорт

Від Головного Залізничного вокзалу до повороту на «Чарівну Долину» цьогоріч курсуватимуть фестивльні автобуси. Відправлятимуться вони за наповненням і без зупинок.

До фестивалю можна доїхати електричками з Приміського вокзалу станція Львів до станції село Родатичі. Розклад руху приміських потягів станом на 1 червня 2020 року, актуальний розклад рекомендуємо перевіряти за посиланням Поїзд №6109 Львів – Мостиська-2 9:00 Львів – 10:09 Родатичі Поїзд №6113 Львів – Держ. кордон 17:50 Львів – 18:57 Родатичі Поїзд №6119 Львів – Мостиська-2 20:50 Львів – 21:59 Родатичі

Графік фестивальних автобусів

Що таке ZAXIDFEST

Неймовірна атмосфера, драйв, найкращі спогади! Немає значення, які в тебе музичні вподобання. У нас знайдеться музика для кожного! Сцени, що працюють одночасно і незалежно одна від одної, даруватимуть максимальний заряд емоціями у режимі нон-стоп!

Zaxidfest – найкраща традиція твого літа!