FacebookTwitterПоширити
Preview

ТОП кращих кліпів Gogol Bordello

Gogol Bordello – інтернаціональний гурт заснований в 1999 році українським емігрантом Євгеном Гудзем, який виїхав із сім’єю в США після трагічних подій в Чорнобилі. До складу гурту увійшли також емігранти із центрально-східних регіонів Європи, зокрема – Ізраїлю, Росії, Еквадору та Ефіопії. Їм вдалося заснувати свій власний вид музики, відомий сьогодні як “джипсі-панк”

Протягом 20-ти років існування Gogol Bordello випустили чотири студійних альбоми та один ЕР. У 2005 році вони підписали контракт з лейблом SideOneDummy, який вважається одним із найвідоміших у сфері панк музики. Гурт постійно подорожує та не залишається на одному місці надовго. Зі своїми концертами вони відвідали більшу частину світу, виступали на найбільших фестивалях Європи та США, здійснили кілька світових турне, запалювали на сцені із зірками світового масштабу серед яких і Мадонна. Для розробки нового матеріалу  – постійний рух не є перешкодою, а навпаки – надихає кожного учасника гурту вивільнити в собі магію і передати її слухачам у своїй музиці.

Ми підбрали найкращі кліпи Gogol Bordello, які дозволять вам краще познайомитись з гуртом та зрозуміти, чому ці шалені джипсі-панки здобувають таку популяність у кожному місті, де гастролюють!

Gogol Bordello

Wonderlust King (Official Video)

Gogol Bordello

Start Wearing Purple (Official Video)

Gogol Bordello

Immigraniada (We Comin' Rougher)

Gogol Bordello

American Wedding

Gogol Bordello

Pala Tute

Поширити в соціальних мережах
FacebookTwitter
Ікона сучасної електронної музики THE BLOODY BEETROOTS завітає в Україну з DJ- сетом

Ікона сучасної електронної музики THE BLOODY BEETROOTS завітає в Україну з DJ- сетом

THE BLOODY BEETROOTS – псевдонім італійського продюсера сера Боба Корнеліуса Ріфо, який почав свою кар’єру в 2006 році. Майже відразу йому вдалось вирватись у світові ТОП-чарти та завоювати увагу шанувальників нестандартним та унікальним звучанням.

Докладніше Arrow
Що взяти зі собою на фестиваль?

Що взяти зі собою на фестиваль?

Перелік речей, які точно не можна забути зі собою на фестиваль :)

Докладніше Arrow