FacebookTwitterПоширити
Preview

P. O. D. повертаються в Україну з презентацією нового альбому

P. O. D.  нью-метал гурт з Каліфорнії, заснований двома друзями Маркосом Куріелем та Вувом Бернардо в 1992 році. Назва гурту – це абревіатура від банківського терміну “Payable On Death”, що перекладається як “Виплата в разі смерті”, “Відплачено посмертно” учасники гурту інтерпретували її в образ Ісуса, який спокутував гріхи всього людства. P. O. D. – це унікальне злиття металу, реггі, хардкору, хіп-хопу та інших стилів, які приходять хлопцям на розум.

Бажана слава прийшла до гурту в 1999 році, коли платівку “The Fundamental Elements of Southtown” оголосили платиновою. В 2001 році четвертий студійний альбом гурту “Satellite” став тричі платиновим, а сингл “Portrait” здобула премію Ґреммі.

«Стиль музики, яку ми граємо, висловлює справжню негативну енергію, але це те, що ми ніколи не хотіли б направляти на когось. Ми завжди намагаємося зробити так, щоб люди були задоволені собою, посміхалися, тому в нашій музиці є надія і любов », – так про творчість групи говорить її соліст Сонні Сандовал.

 23 жовтня в Харкові (Арт-завод “Механіка”) та 24 жовтня в Києві (Бінго) в рамках європейського туру P. O. D. презентують новий  альбом під назвою “Circles”, реліз якого відбувся в листопаді 2018 року, а розбавлять вони все відомими та добре знайомими хітами. Квитки вже в продажу.

Купити квитки:
Харків, 23 жовтня
Київ, 24 жовтня

P.O.D.

Youth Of The Nation (Official Video)

P.O.D.

``Listening For The Silence`` (Official Music Video)

P.O.D.

Goodbye For Now (Official Video)

Поширити в соціальних мережах
FacebookTwitter
Ікона сучасної електронної музики THE BLOODY BEETROOTS завітає в Україну з DJ- сетом

Ікона сучасної електронної музики THE BLOODY BEETROOTS завітає в Україну з DJ- сетом

THE BLOODY BEETROOTS – псевдонім італійського продюсера сера Боба Корнеліуса Ріфо, який почав свою кар’єру в 2006 році. Майже відразу йому вдалось вирватись у світові ТОП-чарти та завоювати увагу шанувальників нестандартним та унікальним звучанням.

Докладніше Arrow
ТОП кращих кліпів Gogol Bordello

ТОП кращих кліпів Gogol Bordello

Ми підбрали найкращі кліпи Gogol Bordello, які дозволять вам краще познайомитись з гуртом та зрозуміти, чому ці шалені джипсі-панки здобувають таку популяність у кожному місті, де гастролюють!

Докладніше Arrow