FacebookTwitterПоширити

P. O. D. повертаються в Україну з презентацією нового альбому

Preview

P. O. D.  нью-метал гурт з Каліфорнії, заснований двома друзями Маркосом Куріелем та Вувом Бернардо в 1992 році. Назва гурту – це абревіатура від банківського терміну “Payable On Death”, що перекладається як “Виплата в разі смерті”, “Відплачено посмертно” учасники гурту інтерпретували її в образ Ісуса, який спокутував гріхи всього людства. P. O. D. – це унікальне злиття металу, реггі, хардкору, хіп-хопу та інших стилів, які приходять хлопцям на розум.

Бажана слава прийшла до гурту в 1999 році, коли платівку “The Fundamental Elements of Southtown” оголосили платиновою. В 2001 році четвертий студійний альбом гурту “Satellite” став тричі платиновим, а сингл “Portrait” здобула премію Ґреммі.

«Стиль музики, яку ми граємо, висловлює справжню негативну енергію, але це те, що ми ніколи не хотіли б направляти на когось. Ми завжди намагаємося зробити так, щоб люди були задоволені собою, посміхалися, тому в нашій музиці є надія і любов », – так про творчість групи говорить її соліст Сонні Сандовал.

 23 жовтня в Харкові (Арт-завод “Механіка”) та 24 жовтня в Києві (Бінго) в рамках європейського туру P. O. D. презентують новий  альбом під назвою “Circles”, реліз якого відбувся в листопаді 2018 року, а розбавлять вони все відомими та добре знайомими хітами. Квитки вже в продажу.

Купити квитки:
Харків, 23 жовтня
Київ, 24 жовтня

P.O.D.

Youth Of The Nation (Official Video)

P.O.D.

``Listening For The Silence`` (Official Music Video)

P.O.D.

Goodbye For Now (Official Video)

Enter Shikari повернуться в Україну з новим альбомом

Enter Shikari повернуться в Україну з новим альбомом

Enter Shikari оголосили великі Британські/Європейські гастролі на осінь/зиму 2020 року. Це буде перше заголовне турне групи після "Stop The Clocks", яке проходило  з грудня 2018 року до квітня 2019 року. Не пропусти!

Докладніше Arrow
Курган & AGREGAT на Zaxidfest-2020

Курган & AGREGAT на Zaxidfest-2020

Докладніше Arrow