FacebookTwitterПоширити

Ікона сучасної електронної музики THE BLOODY BEETROOTS завітає в Україну з DJ- сетом

Preview

THE BLOODY BEETROOTS – псевдонім італійського продюсера сера Боба Корнеліуса Ріфо, який почав свою кар’єру в 2006 році. Майже відразу йому вдалось вирватись у світові ТОП-чарти та завоювати увагу шанувальників нестандартним та унікальним звучанням. 

Любов до коміксів та панк-року надихали Ріфо створювати ритми звучання The Bloody Beetroots. Дискографія The Bloody Beetroots містить низку успішних EP, включаючи співпрацю та спільні треки з сером Полом Маккартні, Перрі Фарреллом та легендою гітарної музики Пітером Фрамптоном —  та два успішні повнометражні альбоми (Roborama (2009) та Hide (2013)). Вони — учасники найбільших фестивалів по всьому світу, гості найвідоміших світових вечірок, а їхні концерти збирають повні зали. Також він виступав на чільному місці в телешоу та відеоіграх, працював над десятком реміксів для всесвітньо відомих артистів, серед яких Chemical Brothers, Depeche Mode, The Refused, Peaches та Britney Spears.

Виконавець зазначає, що для того, аби розуміти музику, яку він не обов’язково володіти іноземною мовою, важливо відчувати вібрації, які вона несе.  “Я не був достатньо зрілим раніше, щоб зрозуміти, яку вагу можуть мати слова”, – каже продюсер сер Боб Корнеліус Ріфо, натхненник The Bloody Beetroots. Тепер, коли його музика розвивається до найвищого рівня, мова – у всій її гравітації та плавності – відіграє ключову роль.

Купити квиток

The Bloody Beetroots

Rocksteady (Official Video)

The Bloody Beetroots feat. Paul McCartney and Youth

Out of Sight (Official Video)

Enter Shikari повернуться в Україну з новим альбомом

Enter Shikari повернуться в Україну з новим альбомом

Enter Shikari оголосили великі Британські/Європейські гастролі на осінь/зиму 2020 року. Це буде перше заголовне турне групи після "Stop The Clocks", яке проходило  з грудня 2018 року до квітня 2019 року. Не пропусти!

Докладніше Arrow
Курган & AGREGAT на Zaxidfest-2020

Курган & AGREGAT на Zaxidfest-2020

Докладніше Arrow