FacebookTwitterПоширити

Enter Shikari повернуться в Україну з новим альбомом

Preview

Після світового дебюту “Rockest Record” Деніеля Філіпа Картера на BBC радіо в One Rock Show, Enter Shikari презентували трек  ‘T.I.N.A.’, який є третім в майбутньому альбомі  ‘Nothing Is True & Everything Is Possible’, реліз якого відбудеться 17 квітня 2020 року, спільно з So Recordings.

Незважаючи на те, що це один із найважчих треків альбому, на ритми та вокальну обробку треку ‘T.I.N.A.’ сильно вплинули герідж (жанр урбаністичної електронної музики, UK garage) та електроніка. Трек починається з напруженої перкусії “Tubular Bells”, яка синхронізується з твердим гітарним рифом і підкріплюється барабанами, які звучать так, наче їх б’є Халк, та супроводжується хитрою басовою лінією Korg M1organ, на яку вплинув хауз 90-х.

‘Nothing Is True & Everything Is Possible’ було спродюсовано Роу Рейнольдсом, фронтменом Enter Shikari, який прокоментував ‘T.I.N.A.’:

“Так багато в сучасному житті одержиме індивідуалізмом, але нам зараз нагадують, що всі ми на Землі є частиною супер-організму, наднаціонального колективу, який зараз веде боротьбу з COVID-19.

 “Це суть людства – будувати нескінченну реальність” – ми маємо сталий брак уяви в нашому соціальному дизайні. Сумніватися в основах нашої архаїчної економічної структури, політики чи енергетичної інфраструктури та відчути гнів самозваних захисників статусу кво. Нині ж ми обмежені і слабкі.

‘T.I.N.A.’, або ‘There Is No Alternative’ – це мантра, яку ми чуємо від багатьох, хто займає впливові посади, як спосіб зупинити будь-які спроби переосмислення того, як ми організовуємо наше суспільство.

Ми живемо у безпрецедентний час, де загроза катастрофічної зміни клімату і сьогоднішня епідемія Covid-19 доводять, що настав час для великого, вільного та широкого мислення. Ми віримо, що гуманність може зробити багато хорошого. Ми повинні подумати про те, що є можливим. Ми просимо приєднатися до розмови, а не вбивати її.”

Сьогодні Enter Shikari оголошує великі Британські/Європейські гастролі на осінь/зиму 2020 року. Це буде перше заголовне турне групи після “Stop The Clocks”, яке проходило  з грудня 2018 року до квітня 2019 року.

Повністю усвідомлюючи, що це незвичайні дні, для анонсу туру, Роу мав сказати про ризики, які можуть бути в дорозі:

“Здається, ніби це дивний час, для оголошення туру, але колеса вже були в русі до того, як вся ситуація погіршилась, і так, нас всім зараз потрібно з нетерпінням на щось чекати. Пізніше цього ж року, коли рівень норми, сподіваємось, стабілізується, ми належним чином відсвяткуємо наш новий альбом і презентуємо частину цього матеріалу наживо! 

Александра-палас зараз для мене є міцним і гарантованим легендарним місцем. У мене було кілька найкращих ночей мого життя в цьому місці, і я планую провести ще одну цього року.

Цей тур буде надзвичайно особливим.”

‘Nothing Is True & Everything Is Possible’ створений зі сліпучим ефектом прославленого фронтмена та мрійника Роу Рейнольдса, з гуртом, який знаходиться на піку свого творчого результату та їхньою унікальною історією, підкреслюючи 13-ти річне насліддя як новаторську та безкомпромісну музичну силу. Цей альбом про можливості, не стримуючи іронію нескінченних можливостей, гурт запитує себе, чого вони можуть досягти, якщо світ запитає: “Що є можливим?”

“Nothing Is True & Everything Is Possible” – це зрозумілий саундтрек до нового десятиліття, з гострим соціальним коментарем, який майстерно веде слухача від чистого попу до палкої панк-рок-люті, через чотири удари та прекрасну оркестрову композицію. ’Waltzing Off The Face Of The Earth’ (I. Crescendo) та (II. Plangevole) втягує тебе в божевілля сучасного життя “ти не можеш довіряти власним очам, і ти чуєш лише брехню, наше майбутнє було заперечено і вже ніде не приховати, що зараз нічого правдивого і все можливо.”  ‘Elegy For Extinction’ – це класичний коштовний камінь, записаний у Празі разом з Празьким Симфонічним Оркестром, аранжований відомим композитором саундтреків до фільмів та телебачення Джорджем Фентоном (“Ганді”, “Синя планета”, “Планета Земля”, “День бабака”, “Мене звуть Джо”) та перший сингл – ‘{ The Dreamers Hotel }’ – щедро створений гімн. 

В останнє десятиліття Enter Shikari з кожним роком підвищують свій статус, унікальна кар’єрна історія підняла їх на 4 місце в Топ-10 альбомів, мільйони стрімів, колосальні розпродажі квитків в гастролях (нещодавно в Росії та обох Америках), а також численні нагороди, минулого року названі кращим британським гуртом Rocksound з найкращим альбомом від Kerrang! для ‘The Spark’ в номінаціях 2018 року.

Продаж квитків розпочнеться 27 березня о 10:00 за посиланнями:

Львів – 1 жовтня купити квиток

Київ – 2 жовтня – купити квиток

Курган & AGREGAT на Zaxidfest-2020

Курган & AGREGAT на Zaxidfest-2020

Докладніше Arrow
Хамерман Знищує Віруси на Zaxidfest-2020

Хамерман Знищує Віруси на Zaxidfest-2020

Докладніше Arrow