Блог

Enter Shikari повернуться в Україну з новим альбомом

Enter Shikari оголосили великі Британські/Європейські гастролі на осінь/зиму 2020 року. Це буде перше заголовне турне групи після "Stop The Clocks", яке проходило  з грудня 2018 року до квітня 2019 року. Не пропусти!

Докладніше Arrow

Курган & AGREGAT на Zaxidfest-2020

Докладніше Arrow

Хамерман Знищує Віруси на Zaxidfest-2020

Докладніше Arrow

KARNA на Zaxidfest-2020

Докладніше Arrow

Latexfauna на Zaxidfest-2020

Докладніше Arrow

Кис-Кис на Zaxidfest-2020

Вони стали відкриттям 2018 року і майже відразу здобули прихильність цілої армії фанів! А цьогоріч Кис-Кис запалять Monster Stage 27 червня.

Докладніше Arrow

Зроби Zaxidfest краще!

Ваша думка нам дуже важлива! Ми, Zaxidfest, дуже хочемо ставати краще, але не зможемо зробити це без Вас - наших відвідувачів. Заповнюйте Google-форму, вкажіть все, що вам сподобалось та не сподобалось - ми обов'язково це врахуємо :)

Докладніше Arrow

У Києві та Харкові відгримів міні-тур американського нью-метал гурту P.O.D. – фотозвіт

23 жовтня в Харкові (Арт-завод “Механіка”) та 24 жовтня в Києві (клуб Бінго) в рамках європейського туру P. O. D. презентували новий  альбом під назвою “Circles”, реліз якого відбувся в листопаді 2018 року, розбавивши новий сет  відомими та добре знайомими треками.

Докладніше Arrow

P. O. D. повертаються в Україну з презентацією нового альбому

Шестиразові номінанти на музичну премію “Ґреммі” P. O. D. повертаються в Україну з презентацією нового альбому “Circles”!

Докладніше Arrow

Ікона сучасної електронної музики THE BLOODY BEETROOTS завітає в Україну з DJ- сетом

THE BLOODY BEETROOTS – псевдонім італійського продюсера сера Боба Корнеліуса Ріфо, який почав свою кар’єру в 2006 році. Майже відразу йому вдалось вирватись у світові ТОП-чарти та завоювати увагу шанувальників нестандартним та унікальним звучанням.

Докладніше Arrow

ТОП кращих кліпів Gogol Bordello

Ми підбрали найкращі кліпи Gogol Bordello, які дозволять вам краще познайомитись з гуртом та зрозуміти, чому ці шалені джипсі-панки здобувають таку популяність у кожному місті, де гастролюють!

Докладніше Arrow

Що взяти зі собою на фестиваль?

Перелік речей, які точно не можна забути зі собою на фестиваль :)

Докладніше Arrow