Imponujące show

Nie ma znaczenia, jakie masz preferencje muzyczne. Mamy muzykę dla każdego! Sceny, które działają równolegle, niezależnie od siebie nawzajem, w trybie non-stop będą udzielały Ci maksymalnej dawki emocji! Czeka na Ciebie niezwykła moc, więc baw się bez ograniczeń, bo właśnie po to jedziesz na Zaxidfest!

 

KUP BILET

Lineup

Lineup

16-18.08 2019

POBLIŻU LWÓWА

 

Ua

En

Pl

Przyjazna społeczność festiwalowa

Z Tobą są wszyscy Twoi bliscy. Ludzie, którzy niosą w sercu szczerą radość i potrafią się nią podzielić. Z takimi nigdy nie będziesz się nudził, szczególnie na festiwalu. Jeśli zaś przyjedziesz do nas sam, niewątpliwie znajdziesz wesołe towarzystwo. To możemy obiecać! Otwartość i prostota, uśmiechy i uściski – to jest dobre! Dlatego tak przyjemne jest zanurzenie się w świat festiwalu Zaxid.

Daj zupełną wolność fantazji!

Od zawsze marzyłeś o zostaniu Spidermanem lub Najeźdźcą Zimem? A może czujesz się Batmanem lub Supermanem, ale nikt jeszcze nie uwierzył w Twoje nadludzkie możliwości? My wierzymy! Wyjdź z szarej codzienności miasta i betonowych biurowców, załóż swój najbardziej szaleńczy strój i leć do nas! Wymyślaj i rób niesamowite rzeczy, których zawsze chciałeś spróbować, ponieważ Zaxidfest to idealne miejsce i czas na realizację szalonych pomysłów!

 

Niezwykła przyroda

Czy wypoczywałeś gdziekolwiek lepiej niż na łonie natury? Lasy i jeziora czekają, zorb się nie potoczy, a tyrolka nie ruszy z miejsca bez Ciebie. Nocleg w „hotelu pod tysiącami gwiazd” na polu namiotowym zapewni niezapomniane wrażenia. Poczuj autentyczność i jedność z naturą!

 

POLE NAMIOTOWE ORAZ INFRASTRUKTURA

Teren festiwalu jest ogrodzony i strzeżony

 

Wiązanka drewna dla każdego mieszkańca płatnego pola namiotowego

Strzeżony parking samochodowy

WC + pryszniców polowych

Płatna przechowalnia

Oświetlenie nocne

Stacje do ładowania smartfonów

 

Służby ratunkowe

Pyszne jedzenie na świeżym powietrzu

Kiełbaska z grilla, szaszłyk, pieczone ziemniaki, smażone ryby, świeże warzywa i sałatki – czyli wszystko, czego zapragną dusza i żołądek. Jedzenie i napoje dla każdego smakosza na każdą kieszeń. Ceny dostępne jak w poprzednich latach, a jakość jeszcze lepsza!

 

 

Do zobaczenia na festiwalu!

Witamy! Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w rubryce FAQ, w innych częściach naszej strony lub w dziale Współpraca, możesz napisać do nas tutaj:

 

Tip: Dostaniesz odpowiedź najszybciej, jeśli odezwiesz się do nas na Facebooku

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zaxidfest 2009 - 2018