24 AUGUST

25 AUGUST

26 AUGUST

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

Головна

сцена

Обійми Дощу

15:30 — 16:00

Лео Мантіс

17:10 — 17:50

5 Vymir

18:20 — 19:20

 

Detach

20:00 — 21:00

 

 

 

O.Torvald

22:00 — 23:15

 

рок/нічна

сцена

Bojevilla

15:30 — 16:00

Бетон

17:00 — 17:45

 

Брем Стокер

18:30 — 19:30

 

 

АННА

21:00 — 22:00

 

інді

сцена

 

 

 

Dj Yura Ross

18:30  — 20:30

 

 

 

 

Whatafunk

20:30  — 23:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

Головна

сцена

рок/нічна

сцена

інді

сцена

 

ЛСП

16:20 — 17:20

 

Тартак

18:20 — 19:20

 

Pianoбой

20:00 — 21:00

 

Noize MC

22:00 — 23:20

 

Guano Apes

00:00 — 01:00

 

Adam Gontier

01:30 — 02:30

Confessions Of A Traitor

15:00 — 15:40

 

Velikhan

16:00 — 16:40

 

 

Morphine Suffering

17:20 — 18:20

 

 

Тінь Сонця

19:00 — 20:00

 

 

WBTBWB

21:00 — 22:00

 

 

Therion

23:00 — 00:00

 

 

Tommy Cash

01:00 — 02:00

Our Atlaantic

16:00 — 16:30

 

василь васильців

17:20 — 18:00

 

Postman

19:00 — 19:45

 

Рэспубліка Паліна

20:45 — 21:35

 

Один в каное

23:00 — 00:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

01:00

02:00

 

Main stage

 

Pavlik Overdrive

16:15 — 17:00

 

 

KARNA

17:30 — 18:30

 

Беz Обмежень

19:30 — 20:30

 

Ляпис-98

21:30 — 22:30

 

 

Bullet For My Valentine

23:40 — 01:00

 

Rock/night stage

DASH

15:30 — 16:00

 

Роллікс

16:30 — 17:30

 

 

1914

18:30 — 19:30

 

Пошлая Молли

20:30 — 21:30

 

Sepultura

22:30 — 23:30

 

Курган & Агрегат

01:00 — 02:00

 

Indie stage

TVORCHI

15:00  — 15:40

 

Макс Пташник

16:20  — 17:00

 

Tik Tu

17:30  — 18:30

 

ADAM

19:30 — 20:30

 

Latexfauna

21:30 — 22:30

Do zobaczenia na festiwalu!

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zaxidfest 2009 - 2018

 

24 AUGUST

25 AUGUST

26 AUGUST

Головна сцена

 

Обійми Дощу

15:30 — 16:00

 

 

Лео Мантіс

17:10 — 17:50

 

 

5 Vymir

18:20 —19:20

 

 

Detach

20:00 — 21:00

 

 

O.Torvald

22:00 — 23:15

рок/нічна сцена

 

Bojevilla

15:30 — 16:00

 

 

Бетон

17:00 — 17:45

 

 

Брем Стокер

18:30 — 19:30

 

 

АННА

21:00 — 22:00

 

 

 

Інді сцена

 

Dj Yura Ross

18:30-20:30

 

 

Whatafunk

20:30- 23:00

Головна сцена

 

ЛСП

16:20 — 17:20

 

 

Тартак

18:20 — 19:20

 

 

Pianoбой

20:00 — 21:00

 

 

Noize MC

22:00 — 23:20

 

 

Guano Apes

00:00 — 01:00

 

 

Adam Gontier

01:30 — 02:30

рок/нічна сцена

 

Confessions Of A Traitor

15:00 — 15:40

 

 

Velikhan

16:00 — 16:40

 

 

Morphine Suffering

17:20 — 18:20

 

 

Тінь Сонця

19:00 — 20:00

 

 

WBTBWB

21:00 — 22:00

 

 

Therion

23:00 — 00:00

 

 

Tommy Cash

01:00 — 02:00

Інді сцена

 

Our Atlaantic

16:00-16:30

 

 

василь васильців

17:20- 18:00

 

 

Postman

19:00 — 19:45

 

 

Рэспубліка Паліна

20:45 — 21:35

 

 

Один в каное

23:00 — 00:00

Main stage

 

Pavlik Overdrive

16:15 — 17:00

 

 

KARNA

17:30 — 18:30

 

 

Беz Обмежень

19:30 — 20:30

 

 

Ляпис-98

21:30 — 22:30

 

 

Bullet For My Valentine

23:40 — 01:00

 

Rock/night stage

 

DASH

15:30 — 16:00

 

 

Роллікс

16:30 — 17:30

 

 

1914

18:30 — 19:30

 

 

Пошлая Молли

20:30 — 21:30

 

 

Sepultura

22:30 — 23:30

 

 

 

 

Курган & Агрегат

01:00 — 02:00

Indie stage

 

TVORCHI

15:00-15:40

 

 

Макс Пташник

16:20-17:00

 

 

Tik Tu

17:30-18:30

 

 

ADAM

19:30-20:30

 

 

Latexfauna

21:30 — 22:30